Portfolio

PORTFOLIO

Zobacz moje wybrane projekty

Zapoznaj się z moim portfolio i zobacz, jak pomagam firmom w budowaniu silnej obecności w Internecie. Zajmuję się projektowaniem stron internetowych oraz brandingiem, projektowaniem logo, wizytówek, banerów i ulotek. Moja pasja do marketingu internetowego pomaga firmom przyciągnąć docelowych klientów do swoich produktów i usług. Skorzystaj z moich usług i zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci silna obecność w Internecie.

Sprawdź, co mówią klienci

Czy masz zamiar podjąć ze mną współpracę? Przed podjęciem decyzji, warto zapoznać się z opiniami moich klientów. Znajdziesz tu opinie osób, które skorzystały z mojej pomocy zarówno w przypadku prostych zleceń, jak i przy tworzeniu kompletnych stron i wdrażaniu strategii marketingowej.

karbon
karbon
2024-03-28
Polecamy współpracę z Panem Dariuszem. Strona internetowa spełnia swoją funkcję biznesową a przy okazji jest estetyczna.
Magdalena Magdalena
Magdalena Magdalena
2024-03-09
Polecam
Metal Grafika4You (MetalGrafika4You)
Metal Grafika4You (MetalGrafika4You)
2024-02-18
Darek nie tylko stworzył dla mnie super stronę, która idealnie pasuje do biznesu z grawerowanymi gadżetami, upominkami i trofeami, ale też wprowadził do niej odrobinę magii. Zna się na rzeczy i rozumie, czego potrzebuje firma, żeby zaistnieć w internecie. :)
Beata M
Beata M
2024-01-22
Darek zapewnił kompleksową obsługę przy ustawianiu wizytówki Google Moja Firma. Ogromne podziękowania za profesjonalizm.
Lidia
Lidia
2024-01-10
Doskonała współpraca! Strona internetowa, logo, konto na Facebooku, wizytówka w Google - każdy element perfekcyjnie wpisuje się w wizję naszej firmy. Dodatkowo stały kontakt i pomoc na każdym etapie współpracy . Polecam!
marta
marta
2023-10-26
Darek pomógł mi dokładnie przeanalizować potencjał mojej starej storny internetowej i dostarczył cenne wskazówki dotyczące możliwych rozwiązań. Dziękuję za owocną współpracę i serdecznie polecam wszystkim poszukującym eksperta ds. marketingu internetowego.
Kasia Buze
Kasia Buze
2023-09-07
Bardzo polecam, pełen profesjonalizm przy tworzeniu ulotek i wizytówek dla mojej firmy. Dziękuję!
Tomasz Kubelczuk
Tomasz Kubelczuk
2023-09-06
Polecam tego freelancera, jestem bardzo zadowolony z projektu, który dla mnie wykonał oraz porad jakie otrzymałem odnośnie wdrożenia nowej strony internetowej. Zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuje wykonać nową stronę internetową połączoną ze sklepem online.
Marcin Burski
Marcin Burski
2023-07-19
Polecam z czystym sumieniem. Strona przygotowana w ekspresowym tempie. Pełne wsparcie do końca.
Ewa Wojciechowska
Ewa Wojciechowska
2023-06-16
Dariusz Brzóska stworzył fantastyczny projekt vouchera na sesję fotograficzną. Wszystkie moje wskazówki zostały uwzględnione. Kreatywnie i profesjonalnie. Szybka realizacja. Bardzo polecam

Mieszkam w Toruniu, pracuję w całej Polsce.

Bądźmy
w kontakcie

Znajdziesz mnie na:

Za każdą podpisaną umowę sadzę jedno drzewo!

Sadzimy drzewa posadzimy.pl
Scroll to Top