O mnie

Moja historia

Doświadczony marketer i projektant stron internetowych.

Tworzę grafiki, piszę teksty, prowadzę bloga o smart home oraz kanał YouTube z animowanymi statystykami.

Jestem freelancerem specjalizującym się w projektowaniu stron internetowych. Oferuję również usługi z zakresu marketingu internetowego. Moim celem jest pomaganie małym i średnim przedsiębiorstwom w promocji ich usług lub produktów w sieci oraz zwiększeniu sprzedaży.

Jako freelancer mam dużą elastyczność i mogę dostosować się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań moich klientów. Dzięki temu jestem w stanie lepiej zrozumieć ich biznes i tworzyć skuteczne strategie marketingowe, które będą idealnie dopasowane do ich potrzeb.

Jako specjalista w dziedzinie marketingu internetowego, oferuję pomoc w ustawieniu wizytówki Google Moja Firma oraz założeniu kont firmowych na Facebooku i LinkedIn. Dzięki moim usługom twoja firma będzie lepiej widoczna w wyszukiwarkach, a także zyska możliwość dotarcia do nowych, potencjalnych klientów poprzez publikowanie aktualności, promocji i ofert specjalnych na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Tworzenie grafiki i treści na stronę internetową może być czasochłonne i wymagające dużego zaangażowania, szczególnie jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy z zakresu marketingu oraz SEO. Dlatego oferuję swoje usługi, aby pomóc klientom w pełni wykorzystać potencjał ich stron internetowych i zwiększyć ich widoczność w internecie. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu jestem w stanie szybko i skutecznie przygotować atrakcyjne i przyciągające uwagę projekty graficzne oraz interesujące i rzetelne teksty na strony internetowe.

Jako freelancer nie muszę ponosić kosztów związanych z utrzymaniem biura czy zatrudnianiem pracowników, co pozwala mi na oferowanie konkurencyjnych cen w porównaniu do agencji marketingowych. To oznacza, że możesz zaoszczędzić na kosztach marketingu, nie tracąc jednocześnie na jakości usług.

Moja przewaga nad agencjami marketingowymi to także moja elastyczność i gotowość do podjęcia nawet najtrudniejszych wyzwań. Jestem zawsze otwarty na nowe pomysły i chętnie podejmuję współpracę z klientami o różnych potrzebach i oczekiwaniach. W przeciwieństwie do agencji marketingowych, jestem w stanie szybciej reagować na Twoje potrzeby i zmiany, a także dostosować swoje usługi do Twoich indywidualnych wymagań.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego wsparcia w promocji swojego biznesu w sieci, zapraszam do skorzystania z moich usług. Jestem pewien, że razem stworzymy stronę, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania i pomoże w promocji Państwa biznesu w sieci.

Moje umiejętności

Uważam, że nauka nigdy się nie kończy, dlatego cały czas się rozwijam i poznaję nowe rozwiązania. Dzięki temu mogę projektować w krótszym czasie i z lepszym efektem.

Email Marketing
90%
Kontakt z klientem
95%
Pozycjonowanie (SEO)
85%
Projektowanie graficzne
100%
Tworzenie stron WWW
100%
Zarządzanie projektami
95%

Certyfikaty i szkolenia

Fundamentals of digital marketing

Google Digital Garage

Complete WordPress Website Developer Course

Udemy

Digital Skills: Digital Marketing

FutureLearn

GoIT English HTML

GoIT Polska

Projektowanie w Canva 1 od Zera do Eksperta – Grafika online

Udemy

Introduction to User Experience Design

Coursera

Email Marketing

GetResponse

Google Analytics dla początkujących

Google Digital Academy (Skillshop)

Media społecznościowe w biznesie

Akademia PARP

Moje projekty

Perfect Picture

Pomagam budować obecność w Internecie, niezależnie czy będzie to blog osobisty, strona wizytówkowa czy sklep internetowy. Pasjonuje się projektami związanymi z brandingiem, tworzeniem logo i wizytówek, projektowaniem banerów i ulotek oraz innymi usługami marketingowymi.

Perfect Smart Home

Inteligentne urządzenia i smart rozwiązania do Twojego domu.Inteligentny dom to nie tylko wyposażenie w postaci żarówek, gniazdek, odkurzacza czy termostatu, ale przede wszystkim właściwe rozwiązania i odpowiednie połączenie ze sobą różnych ekosystemów.

Perfect Stats

Na kanale znajdziesz wiele danych historycznych, rankingów i porównań, dotyczących ciekawych kwestii ze świata sportu, ekonomii, technologii oraz rozrywki. A wszystko podane w formie dynamicznych wizualizacji z podkładem muzycznym, po obejrzeniu których statystki przestaną kojarzyć się z nudą.

Usługi

Scroll to Top