Moje usługi

MOJE USŁUGI

Co robię?

Tworzenie stron internetowych

Jeśli szukasz projektanta, który zajmie się rozwijaniem Twojej strony internetowej, jestem sprawdzonym fachowcem, który Ci w tym pomoże.

Copywriting i tworzenie treści

Podobnie jak grafika, treść i projekt Twojej strony internetowej powinny iść w parze. Mogę więc pomóc Ci stworzyć niesamowite treści, które będą wspierały Twój biznes.

Identyfikacja wizualna firmy

Strona wizualna Twojej firmy ma wpływ na pierwsze wrażenie jakie wywołuje u odbiorców. Mogę sprawić, że będzie ono takie, jakie chcesz.

Projekt wizytówki

Przykuwająca wzrok wizytówka to droga do skutecznego budowania wizerunku Twojej firmy. Zadbaj o swoją markę osobistą i zamów u mnie projekt.

UI/UX Design

Efektywny UI/UX jest tym, co przykuwa uwagę i przekazuje jasny komunikat. Dbam o to, aby produkt był innowacyjny, a przy tym wszystkim dobrze zaprojektowany.

Co zyskujesz?

Jesteś właścicielem strony

Projektuję strony internetowe w oparciu o WordPress, najpopularniejszą platformę CMS. Po właściwym szkoleniu sam dodasz na stronie tekst, zdjęcia i wideo.

Jesteś najważniejszy

HTML? CSS? SSL? GMO? Nie przejmuj się akronimami. Pozwól mi zająć się stroną internetową, a Ty prowadzić swój biznes i rób to, co kochasz.

Mam obsesję na punkcie SEO

Możesz zapłacić tysiące złotych za witrynę, która znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania. Wiem, jak sprawić, by Google pokochało Twoją nową stronę.

100% responsywności

Smartfony, tablety i notebooki to nowa norma. Tworzę responsywne strony internetowe, które docierają do Twoich klientów, gdziekolwiek się znajdują.

Szybki czas realizacji

Wiele agencji marketingowych potrzebuje nawet miesięcy, aby stworzyć niestandardową witrynę. Ja mogę rozbudować Twoją stronę internetową w kilka dni.

Przystępna cena

Nie ma powodu, aby wydawać tysiące złotych na stronę internetową. Mam dla Ciebie rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze.

Dlaczego ja?

Jestem tutaj, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości związane z pracą nad stroną internetową. Pomagam budować obecność w Internecie, niezależnie czy będzie to blog osobisty, strona wizytówkowa czy duży portal. Pasjonuję się projektami związanymi z brandingiem, projektowaniem logo i wizytówek, banerów i ulotek oraz innymi usługami marketingowymi. Zapewnię Twojej firmie silną obecność w Internecie i przyciągnę docelowych odbiorców do Twoich produktów i usług.

Jak działam?

Analiza

Chcę wiedzieć o Tobie wszystko. Opowiesz o swojej firmie, branży i konkurencji. Zbiorę informację o preferencjach estetycznych oraz wymaganiach funkcjonalnych na stronie. Następnie dopasuję ofertę do Twoich oczekiwań i ustalimy wspólnie harmonogram prac.

Prototyp

Na podstawie informacji uzyskanych we wcześniejszym etapie, będę pracować nad stworzeniem niestandardowego projektu specjalnie dla Ciebie. W porozumieniu z Tobą będę na bieżąco wprowadzać zmiany w szkielecie strony, aż do otrzymania satysfakcjonującego efektu.

Rozwój

Po zaakceptowaniu projektu nadszedł czas na budowę strony. Twoją koncepcję przekształcę w działającą stronę internetową, a następnie udostępnię Ci prywatny adres URL do podglądu i testowania. Daje to możliwość sprawdzenia na wszystkich urządzeniach, działania linków i przycisków oraz upewnienia się, że podobają Ci się obrazy i układ strony.

Treści

Witryna nie jest kompletna, dopóki każda strona nie zawiera treści. Twoi klienci odwiedzają stronę internetową z jakiegoś powodu, więc chcesz mieć pewność, że odpowiesz na wszystkie ich pytania. Układam Twoje treści na każdej stronie, aby wyglądały świetnie i były łatwe do odczytania.

Start

Przetestowałeś, zatwierdziłeś i jesteś gotowy do udostępnienia swojej witryny światu. Wykonam całą pracę techniczną w tym zakresie. Załaduję stronę na wskazany przez Ciebie serwer, uruchomię i naprawię ewentualne błędy.

Szkolenie i wsparcie

Twoja strona została uruchomiona, ale zostało jeszcze szkolenie, na którym omówimy, jak zarządzać witryną, a także odpowiem na wszystkie pytania. Omówimy również opcje pomocy. Twoja witryna będzie wymagała regularnej opieki, aby mogła się rozwijać.

FAQ

Projektuję responsywne strony internetowe. Doradzam również wybór hostingu, zoptymalizuję stronę pod kątem wyszukiwarek (SEO), napiszę teksty marketingowe, wdrożę certyfikat SSL oraz skonfiguruję firmową pocztę e-mail.

Strona internetowa jest szybkim sposobem promocji dla każdego biznesu. Za jej pomocą można łatwo udostępniać informację klientom o nowych produktach i usługach.

Jestem w stanie przygotować stronę internetową według projektu własnego lub klienta dla każdej branży, m.in.: salon spa, platforma edukacyjna, firma przemysłowa, restauracja, hotel, salon kosmetyczny, biuro podróży, fotograf, studio tańca, agroturystyka…

Każdy projekt strony internetowej jest inny, ponieważ zależy od ilości stron, złożoności i funkcji oraz ilości niezbędnych treści. 2 tygodnie to typowy czas realizacji dla mniejszych projektów, takich jak strona wizytówka albo landing page. W przypadku większych, bardziej złożonych witryn, może być potrzebne 3-4 tygodnie. Wszystko zależy od tego, jak szybko będziesz reagował podczas procesu budowy i projektowania strony.

Mam przygotowane pakiety stron internetowych, ale ostateczna wycena zależy od wielu różnych czynników: charakteru działalności, stron referencyjnych, ilości potrzebnych treści i grafiki oraz listy funkcji, których wymaga klient. Po rozmowie z Tobą przedstawię wycenę, która jest uczciwa dla obu stron.

Przy większości tworzonych przeze mnie stron internetowych wymagam wpłaty 50% wartości zlecenia przed rozpoczęciem pracy. Po zakończeniu kodowania, dodawania treści i grafiki oraz ostatecznej akceptacji, wpłacasz pozostałe 50% należności. Po zaksięgowaniu całej wpłaty przekazuję wszystkie hasła dostępu do Twojej nowej strony.

Rozumiem, że w pełni spersonalizowany projekt strony internetowej może być dużą inwestycją i nie wszystkie firmy chcą poświęcać taki duży budżet. Dlatego oferuję niedrogi pakiet na stronę wizytówkę, który nie wypali Ci dziury w kieszeni, a jednocześnie pomoże szybko zaistnieć w Internecie.

Potrzebujesz nazwę domeny, serwer WWW (hosting) i profesjonalny projekt strony internetowej. Dodatkowo powinieneś przygotować teksty na stronę (opisy produktów i usług, historię firmy, swoje mocne strony itp.) oraz grafiki i zdjęcia związane z Twoim biznesem.

Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces projektowania i budowy strony internetowej. Oto niektóre z pytań, które mogę zadać Ci, zanim przedstawię bezpłatną wycenę strony internetowej:

  • Czy masz nazwę domeny?
  • Jak jest Twoja grupa docelowa?
  • Jakie produkty lub usługi sprzedajesz?
  • Potrzebujesz logo firmy?
  • Kto jest Twoją główną konkurencją?
  • Czy widziałeś strony internetowe, które Ci się podobają?
  • Ile podstron będziesz potrzebować?

Każda witryna internetowa potrzebuje miejsca, w którym będą znajdowały się jej pliki źródłowe. Takie miejsce zapewnia hosting. Hostingi stron internetowych mogą się znacznie różnić pod względem cen i wydajności. Doradzę jak wybrać hosting najlepiej dostosowany do Twojej strony.

Niestety nie świadczę takich usług, ale pomogę Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej strony.

Wszystkie stron internetowe opracowuję w oparciu o WordPress, który jest prostym systemem zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu klienci mogą samodzielnie aktualizować swoją stronę.

Po zakończeniu prac nad witryną zapewniam pełny dostęp i dane logowania do panelu administracyjnego WordPress, w którym możesz zarządzać treścią i stronami swojej witryny. Możesz dodawać i usuwać tekst, obrazy, strony, posty na blogu, itp. Oferuję szkolenia i wskazówki dla klientów, którzy wcześniej nie korzystali z systemu zarządzania treścią (CMS).

Po zakończonych pracach i dokonaniu przelewu, otrzymujesz wszystkie prawa własności do strony internetowej i znajdujących się na niej treści.

Zajmuję się przede wszystkim projektowaniem stron internetowych, ale mogę również przygotować treści na stronę, które przykują uwagę klientów i będą zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google.

Jeśli nie masz czasu na zrobienie zdjęć na swoją witrynę, pozyskam dla Ciebie profesjonalne obrazy stockowe, które możesz wykorzystać.

Oferuję usługę prowadzenia strony internetowej, dzięki czemu na bieżąco będę wprowadzać dostępne aktualizacje, eliminować błędy techniczne, wykonywać kopie zapasowe, dbać o bezpieczeństwo, pilnować ustawień hostingu i wprowadzać bieżące zmiany na stronie obejmujące treści i grafikę.

Strona responsywna jest w stanie dostosować się do każdego ekranu, czy będzie to monitor, wyświetlacz w laptopie, tablet czy komórka. Witryna automatycznie zmienia formatowanie i zapewnia użytkownikowi jak najlepsze wrażenia, dzięki czemu jest wysoko pozycjonowana w wyszukiwarce Google.

Ponad połowa wszystkich wyszukiwań odbywa się za pośrednictwem telefonu komórkowego. Dlatego zdaję sobie sprawę jak ważne jest zbudowanie strony responsywnej, której zawartość dostosowuje układ do rozmiaru każdego urządzenia.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek polega na tym, aby witryna była przyjazna dla użytkownika i zapewniała jak najlepsze wrażenia z jej eksploracji. Bardzo ważne są wysokiej jakości treści, które odpowiadają bezpośrednio na zapytania użytkowników. Dodatkowo strona musi być odpowiednio “skonfigurowana”, aby ułatwić pracę robotom wyszukiwarek.

Projekt Twojej witryny internetowej będzie przyjazny dla wyszukiwarek i zaprojektowany zgodnie z wytycznymi Google dotyczącymi organicznego SEO.

Każda zbudowana przeze mnie strona internetowa jest przygotowana technicznie pod kątem SEO. Nie spowoduje to uzyskania wysokich pozycji w Google, ponieważ do tego potrzebujesz treści nasyconych słowami kluczowymi. Dobra wiadomość jest taka, że mogę je dla Ciebie przygotować.

Nie jest to konieczne. Odpowiednie rozmowy i ustalenia można przeprowadzić za pośrednictwem telefonu, maila lub czatu. W trakcie prac prześlę projekt strony internetowej tylko do Twojego wglądu, a w drodze dyskusji będę wprowadzać kolejne zmiany.

Aby moje ceny były jak najbardziej konkurencyjne, zajmuję się projektowaniem stron internetowych wyłącznie online. Mam wypracowane praktyki kontaktu przez telefon, mail i wideokonferencję, dzięki którym jestem w stanie przygotować projekt witryny zgodny w 100% z Twoimi zaleceniami.

Mieszkam w Toruniu, pracuję w całej Polsce.

Bądźmy
w kontakcie

Znajdziesz mnie na:

Za każdą podpisaną umowę sadzę jedno drzewo!

Sadzimy drzewa posadzimy.pl
Scroll to Top