Opinie

0 %
zadowolonych klientów
5.0
5/5

Wykonana praca jest na bardzo wysokim poziomie

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Darka. Pomógł mi wprowadzić kilka zmian na mojej stronie internetowej zbudowanej z użyciem BeBuildera i muszę powiedzieć, że wykonana praca jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w projektowaniu stron internetowych.

Artur Szmagierewki
5.0
5/5

Udało nam się stworzyć wyjątkowe materiały reklamowe

Bardzo polecam współpracę z Darkiem przy projektowaniu elementów reklamowych.
Dzięki jego profesjonalizmowi i kreatywności udało nam się stworzyć wyjątkowe materiały reklamowe dla naszej firmy, które przyciągnęły uwagę klientów.
Jeszcze raz gorąco polecam jego usługi!

Maciej Macelewicz
5.0
5/5

Darek był profesjonalny, kreatywny i szybki

Jestem bardzo zadowolona z przygotowanych grafik na media społecznościowe. Darek był profesjonalny, kreatywny i szybki. Zaprojektował dla mnie piękne i efektowne banery, które przyciągają uwagę i zwiększają zasięgi. Polecam serdecznie każdemu, kto chce poprawić swoją obecność w Internecie.

Joanna Zdunowska
5.0
5/5

Jestem bardzo zadowolony z obsługi

Perfect Picture zbudowała dla mojego biznesu funkcjonalną stronę internetową. Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta i dbałości o szczegóły przez Pana Darka. Polecam Perfect Picture jako niezwykle profesjonalnego i zaangażowanego w swoją pracę partnera w dziedzinie projektowania stron i marketingu internetowego.

Jakub Maszkowski
5.0
5/5

Kretywnie i z pomysłem

Bardzo solidna firma. Gorąco polecam! Kretywnie i z pomysłem:)

Łukasz Sputowski
5.0
5/5

Kontakt łatwy i przyjemny

Darek jest zawsze gotowy pomóc i angażuje się w każdy projekt. Kontakt łatwy i przyjemny, a praca jest wysokiej jakości. Serdecznie polecam Perfect Picture każdemu, kto szuka profesjonalnego i niezawodnego wsparcia w swoich działaniach w sieci.

Marcin Meszek
5.0
5/5

Rzetelnie, sprawnie, kreatywnie

Bardzo udana współpraca – rzetelnie, sprawnie, kreatywnie. Polecam każdemu kto szuka dobrego wykonawcy stron internetowych.

Artur Placha
5.0
5/5

Perfekcyjne doradztwo

Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm, super kontakt, perfekcyjne doradztwo.

Piotr Sadowski
5.0
5/5

Nasza witryna jest o wiele łatwiejsza w obsłudze

Z pomocą Perfect Picture udało nam się radykalnie zwiększyć funkcjonalność naszej strony internetowej przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Nasza witryna jest o wiele łatwiejsza w obsłudze, ma o wiele więcej funkcji niż wcześniej i jest niezwykle prosta w utrzymaniu.

Piotr Partyka
5.0
5/5

Udało mi się znacznie zwiększyć użyteczność mojej strony

Dzięki raportowi przygotowanemu przez PerfectPicture dowiedziałam się, które obszary w moim sklepie internetowym są najbardziej problematyczne i mają największy negatywny wpływ na mój biznes. Po zmianach wprowadzonych na podstawie przeprowadzonego audytu, udało mi się znacznie zwiększyć użyteczność mojej strony dla odwiedzających. Serdecznie polecam.

Agnieszka Ziółkowska
5.0
5/5

Moja strona jest taka jaką sobie wymarzyłam

Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, świetne wyczucie potrzeby klienta, ekspresowa realizacja. Moja strona jest taka jaką sobie wymarzyłam. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Monika Zielińska
Opinie klientów w Google
Scroll to Top