Darmowe usługi

BEZPŁATNE WSPARCIE DLA TWOJEGO BIZNESU W SIECI

Popraw widoczność swojej firmy w sieci już teraz!

Cześć! Jestem Darek, specjalista od marketingu internetowego, i chciałbym Ci zaoferować coś wyjątkowego. Bez żadnych ukrytych opłat, mam dla Ciebie cztery kluczowe usługi, które poprawią widoczność Twojej firmy w sieci.

1. Aktualizacja strony na WordPressie

Regularne aktualizacje WordPressa i wtyczek są kluczowe dla utrzymania strony internetowej w doskonałej formie. Oferuję Ci bezpłatną aktualizację, zapewniającą bezpieczeństwo i wydajność Twojej witryny.

Nieaktualna strona i wtyczki w WordPressie to:

2. Certyfikat bezpieczeństwa SSL

Certyfikat SSL to niezbędny element Twojej witryny, nie opcja. Dzięki niemu zyskasz zaufanie użytkowników i poprawisz pozycję w wynikach wyszukiwania. Zainstaluję go na Twojej stronie zupełnie za darmo!

Brak certyfikatu bezpieczeństwa SSL na stronie to:

3. Profil w Google Moja Firma

Twoja obecność w Google Moja Firma ma ogromne znaczenie dla lokalnej widoczności w wyszukiwarce i w mapach. Pomogę Ci w ustawieniu i zoptymalizowaniu Twojego profilu, dzięki czemu potencjalni klienci łatwiej Cię znajdą.

Brak lub nieuzupełniony profil w Google Moja Firma to:

4. Profil na Facebooku

Facebook to potężne narzędzie. Razem stworzymy lub uzupełnimy Twój profil, abyś efektywnie docierał do swojej grupy docelowej i budował silną relację z klientami.

Brak lub nieuzupełniony profil firmowy na Facebooku to:

Dlaczego bez opłat?

Zależy mi na długoterminowej współpracy. Chcę Cię przekonać, że warto mi zaufać. Zainwestujmy razem w sukces Twojej firmy, a w przyszłości pomyślisz o mnie, gdy pojawią się nowe projekty.

Jak to działa:

1. Zgłoś się: Skontaktuj się ze mną, a razem omówimy, które usługi są najlepsze dla Ciebie.

2. Bezpłatna optymalizacja: Rozpocznę pracę nad poprawą widoczności Twojej firmy w sieci – bez żadnych kosztów.

3. Współpraca: Razem zyskamy więcej. Długoterminowa współpraca to klucz do sukcesu.

Niesamowite projekty i wysoka jakość pracy!

karbon
karbon
2024-03-28
Polecamy współpracę z Panem Dariuszem. Strona internetowa spełnia swoją funkcję biznesową a przy okazji jest estetyczna.
Magdalena Magdalena
Magdalena Magdalena
2024-03-09
Polecam
Metal Grafika4You (MetalGrafika4You)
Metal Grafika4You (MetalGrafika4You)
2024-02-18
Darek nie tylko stworzył dla mnie super stronę, która idealnie pasuje do biznesu z grawerowanymi gadżetami, upominkami i trofeami, ale też wprowadził do niej odrobinę magii. Zna się na rzeczy i rozumie, czego potrzebuje firma, żeby zaistnieć w internecie. :)
Beata M
Beata M
2024-01-22
Darek zapewnił kompleksową obsługę przy ustawianiu wizytówki Google Moja Firma. Ogromne podziękowania za profesjonalizm.
Lidia
Lidia
2024-01-10
Doskonała współpraca! Strona internetowa, logo, konto na Facebooku, wizytówka w Google - każdy element perfekcyjnie wpisuje się w wizję naszej firmy. Dodatkowo stały kontakt i pomoc na każdym etapie współpracy . Polecam!
marta
marta
2023-10-26
Darek pomógł mi dokładnie przeanalizować potencjał mojej starej storny internetowej i dostarczył cenne wskazówki dotyczące możliwych rozwiązań. Dziękuję za owocną współpracę i serdecznie polecam wszystkim poszukującym eksperta ds. marketingu internetowego.
Kasia Buze
Kasia Buze
2023-09-07
Bardzo polecam, pełen profesjonalizm przy tworzeniu ulotek i wizytówek dla mojej firmy. Dziękuję!
Tomasz Kubelczuk
Tomasz Kubelczuk
2023-09-06
Polecam tego freelancera, jestem bardzo zadowolony z projektu, który dla mnie wykonał oraz porad jakie otrzymałem odnośnie wdrożenia nowej strony internetowej. Zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuje wykonać nową stronę internetową połączoną ze sklepem online.
Marcin Burski
Marcin Burski
2023-07-19
Polecam z czystym sumieniem. Strona przygotowana w ekspresowym tempie. Pełne wsparcie do końca.
Ewa Wojciechowska
Ewa Wojciechowska
2023-06-16
Dariusz Brzóska stworzył fantastyczny projekt vouchera na sesję fotograficzną. Wszystkie moje wskazówki zostały uwzględnione. Kreatywnie i profesjonalnie. Szybka realizacja. Bardzo polecam
Scroll to Top